Witam :) Mam nadzieję że odwiedzający mojego bloga zawitają tu na dłużej :) Moją pasją jest kolekcjonowanie oraz interesuje się kuchniami różnymi,przepisami :D Komentujcie śmiało moje posty :) Chętnych do nawiązanie ze mną kontaktu proszę o wysłanie wiadomości na adres e-mail kaskaroman321@gmail.com

poniedziałek, 21 listopada 2016

5 Przesyłek :)

1.Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej polska polityk, samorządowiec, posłanka na Sejm VI, VII i VIII kadencji.
A w przesyłce:
-Wizytówka
-Przypinka
-Smycz
-Opaska na rękę
-2 Długopisy
Dziękuje :)


2.Bank Spółdzielcy w Twarogu ,,Działalność rozpoczęliśmy 26 listopada 1953r. jako Gminna Kasa Spółdzielcza, kiedy to grupa 15 członków-założycieli założyła "Gminną Kasę Spółdzielczą w Tworogu z odpowiednimi udziałami". Pierwszą siedzibą Banku było lokum wynajmowane w budynku Pana Józefa Kiołbasy, następnie w latach 1970-1988 lokal budynku Państwa Langer, a od lutego 1988r. siedzibą banku jest własny budynek przy ul. Zamkowej 15. "
A w przesyłce:
-2 Odblaski 
2 Długopisy
Dziękuje :)
3.Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Ruciane-Nida. Według danych z 30 czerwca 2012 r. miasto miało 4766 mieszkańców.
A w przesyłce:
-Płyta
Dziękuje :)
4.Urząd Gminy Przytoczna gmina wiejska w województwie lubuskim, w powiecie międzyrzeckim. W latach 1975–1998 położona była w województwie gorzowskim. Siedzibą gminy jest wieś Przytoczna.
A w przesyłce:
-2 Informatory
-Mapa
-Smycz
Dziękuje :)

5.Narodowy Fundusz Zdrowia a w przesyłce:
-5 Informatorów
-List
Dziękuje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz