Witam :) Mam nadzieję że odwiedzający mojego bloga zawitają tu na dłużej :) Moją pasją jest kolekcjonowanie oraz interesuje się kuchniami różnymi,przepisami :D Komentujcie śmiało moje posty :) Chętnych do nawiązanie ze mną kontaktu proszę o wysłanie wiadomości na adres e-mail kaskaroman321@gmail.com

piątek, 14 października 2016

Przesyłki z całego tygodnia: 1 Kurierska oraz 13 od Listonosza :)

1.Crédit Agricole – francuska sieć banków spółdzielczych, która w 1990 r. przekształciła się w międzynarodową grupę bankową. Crédit Agricole był początkowo spółdzielczą kasą rolników i z tego powodu jest często zwany Zielonym Bankiem.
A w przesyłce:
-Kubek niestety rozbity
-Koszulka
Dziękuje :)


2.Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa TV Toruń Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa została założona 25 kwietnia 1958 roku.
Do jej głównych celów należało zapewnienie lokalów mieszkalnych swoim członkom, organizowanie współżycia mieszkańcom domów spółdzielczych w zakresie zaspakajania ich potrzeb bytowych i kulturalnych. Do realizacji tych dążeń dochodzono dzięki ogromnemu zaangażowaniu i mobilizacji członków, którzy poza projektowaniem budynków pomagali przy ich wznoszeniu.
Podstawowym aktem normatywnym Spółdzielni był i nadal jest statut określający zasady jej funkcjonowania. Jej siedziba, a zarazem teren działania, to miasto Toruń. Majątek MSM jest prywatną własnością jej członków.
Dzisiaj istniejemy w podobny sposób, jak pięćdziesiąt lat temu. Zmieniały się technologie i procedury budowy, zmieniali się ludzie, ale nie zmieniła się atmosfera pracy i odpowiedzialności za jej efekty. Główne założenia, na których oparto fundamenty MSM, pozostały takie same, jak ponad pół wieku temu.
A w przesyłce:
-3 Informatory
-Smycz
-Długopis
-Lampka
-2 Balony
Dziękuje :)

3.Kaufland  sieć sklepów należących do niemieckiej grupy Schwarz obejmującej także sieć sklepów Lidl. Kaufland działa w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, Chorwacji, Rumunii oraz Bułgarii.
A  w przesyłce:
-List
-Długopis
-Żeton
Dziękuje :)

4.Urząd Miasta i Gminy Kunów  gmina miejsko-wiejska w województwie świętokrzyskim, w powiecie ostrowieckim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie kieleckim. Siedziba gminy to Kunów. Według danych z 30 czerwca 2004 gminę zamieszkiwały 9934 osoby. 
A w przesyłce:
-Smycz
-Breloczek
Dziękuje :)
5.Urząd Miejski Stronie Śląskie  miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Stronie Śląskie. Położone na ziemi kłodzkiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wałbrzyskiego. 
A w przesyłce:
-Siatka
-Mapa
Dziękuje :)


6.Urząd Miasta i Gminy Żarki gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie myszkowskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedziba gminy to Żarki. 30 czerwca 2004 gminę zamieszkiwało 8155 osób. 
A w przesyłce:
-3 Informatory
-Mapa
Dziękuje :)
7.Gmina Żarki  gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie myszkowskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedziba gminy to Żarki. 30 czerwca 2004 gminę zamieszkiwało 8155 osób. 
A w przesyłce:
-Mapa
Dziękuje :)

8.Urząd Gminy Garbatka-Letnisko  gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie kozienickim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie radomskim. Siedziba gminy to Garbatka-Letnisko. 
A w przesyłce:
-List odręcznie pisany
-Przewodnik kulinarny
Dziękuje :)
9.Urząd Miasta Starogard Gdański miasto w województwie pomorskim, siedziba powiatu starogardzkiego oraz gminy wiejskiej Starogard Gdański.
A w przesyłce:
-3 Informatory
-Pocztówka
Dziękuje :)

10.Urząd Miejski Andrychów miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, nad rzeką Wieprzówką, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Andrychów. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. bielskiego. 
A w przesyłce:
-9 Informatorów
-2 Pocztówki
-Ołówek
-Długopis
Dziękuje :)

11.Cinema City  największy operator kin w Europie Środkowo-Wschodniej, a także w Izraelu, oraz trzeci pod względem wielkości operator na terenie Europy. Spółka prowadzi 99 multipleksów obejmujących łącznie 966 ekranów. 
A w przesyłce:
-Smycz
-Informator
-Długopis
-Notes
Dziękuje :)
12.Urząd Miasta Starograd Gdański miasto w województwie pomorskim, siedziba powiatu starogardzkiego oraz gminy wiejskiej Starogard Gdański.
A w przesyłce:
-2 Informatory
-Mapa
Dziękuje :)
13.Gmina Kaliska  gmina położona w południowej części województwa pomorskiego na skraju Borów Tucholskich, w powiecie starogardzkim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie gdańskim. Siedziba gminy to Kaliska.
A w przesyłce:
-2 Pocztówki
Dziękuje :)

14.Gminne Centrum Informacji Mszczonów  miasto w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, położone nad rzeką Okrzeszą, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Mszczonów. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa skierniewickiego.
A w przesyłce:
-6 Informatorów
-Mapa
-2 Pocztówki
-Pins
-Linijka
Dziękuje :)

1 komentarz: