Witam :) Mam nadzieję że odwiedzający mojego bloga zawitają tu na dłużej :) Moją pasją jest kolekcjonowanie oraz interesuje się kuchniami różnymi,przepisami :D Komentujcie śmiało moje posty :) Chętnych do nawiązanie ze mną kontaktu proszę o wysłanie wiadomości na adres e-mail kaskaroman321@gmail.com

wtorek, 5 lipca 2016

6 Przesyłek :)

1.UM w Nowym Mieście Lubawskim  miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu nowomiejskiego. Położone jest między Garbem Lubawskim a Pojezierzem Iławskim, nad rzeką Drwęcą.
A w przesyłce:
-Książka
-2 Informatory
-Mapa
-Notes
Dziękuje :)

2.Gmina Rajgród miasto w województwie podlaskim, w powiecie grajewskim, położone nad Jeziorem Rajgrodzkim. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Rajgród. Miasto królewskie starostwa rajgrodzkiego w ziemi bielskiej województwa podlaskiego w 1795 roku.
A w przesyłce:
-Mapa
-Naklejka
-3 Pocztówki
Dziękuje :)
3.UM w Tucholi  miasto borowiackie w województwie kujawsko-pomorskim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Tuchola i powiatu tucholskiego. Była miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego.
A w przesyłce:
-3 Informatory
-Pocztówka
-Długopis
Dziękuje :)4.UG Mycielin  gmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie kaliskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie kaliskim. Siedziba gminy to Słuszków. Według danych z 31 grudnia 2014 gminę zamieszkiwały 4942 osoby.
A w przesyłce:
-Informator
-Pins
Dziękuje :)

5.Starostwo Powiatowe w Międzyrzeczu  miasto w województwie lubuskim, w powiecie międzyrzeckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Międzyrzecz. Położony na Pojezierzu Lubuskim, między rzekami Obrą i Paklicą.
A w przesyłce : 
-Informator
Dziękuje :)

6.Przesyłka kurierska od pewnej firmy
A w przesyłce :
-Fartuch
-Kubek 
-2 Długopisy
-Smycz
-Próbki spożywcze 
Dziękuje :)A co tam u Was dziś? Ile przesyłek? Zachęcam do komentowania. :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz