Witam :) Mam nadzieję że odwiedzający mojego bloga zawitają tu na dłużej :) Moją pasją jest kolekcjonowanie oraz interesuje się kuchniami różnymi,przepisami :D Komentujcie śmiało moje posty :) Chętnych do nawiązanie ze mną kontaktu proszę o wysłanie wiadomości na adres e-mail kaskaroman321@gmail.com

piątek, 1 lipca 2016

4 Przesyłki :D

1.Whiskas Historia marki w Europie rozpoczęła się w roku 1962, kiedy Whiskas® wprowadził na rynek swój pierwszy produkt, karmę dla kotów w puszce o smaku „Wątróbka”. Osiem lat później pojawił się drugi wariant smakowy w puszce: „Tuńczyk”. Od samego początku asortyment produktów jest stale poszerzany i uwzględnia różnorodne potrzeby kotów, zmieniające się w trakcie kociego życia.
A w przesyłce :
-,,Pierwsza paka kociaka" czyli karma dla kotka :)
Dziękuje :)
2.Lakma Strefa . to jeden z największych polskich producentów w wybranych gałęziach chemii gospodarczej.
A w przesyłce :
-2 Informatory
-2 Szaszetki Perlux
Dziękuje :)


3.PGE Narodowy wielofunkcyjny stadion sportowy znajdujący się przy alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1, wybudowany w latach 2008–2011 w niecce byłego Stadionu Dziesięciolecia przed Mistrzostwami Europy UEFA Euro 2012 i oficjalnie otwarty 29 stycznia 2012.
A w przesyłce :
-Teczka
-Smycz
-Koperta z 6 informatorami oraz mapą
Dziękuje :)


4.Gmina Somonino  gmina wiejska w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie gdańskim.
A w przesyłce :
-Karty
-Informator
Dziękuje :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz