Witam :) Mam nadzieję że odwiedzający mojego bloga zawitają tu na dłużej :) Moją pasją jest kolekcjonowanie oraz interesuje się kuchniami różnymi,przepisami :D Komentujcie śmiało moje posty :) Chętnych do nawiązanie ze mną kontaktu proszę o wysłanie wiadomości na adres e-mail kaskaroman321@gmail.com

środa, 29 czerwca 2016

5 Przesyłek :)

1.Urząd Miasta i Gminy Miłomłyn miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, nad Kanałem Elbląskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Miłomłyn. Według danych z 2012 roku miasto liczyło 2431 mieszkańców. Ważny węzeł wodny na Kanale Elbląskim.
A w przesyłce :
-2 Pocztówki
Dziękuje :)

2.Urząd Gminy Rychtal gmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie kępińskim, najdalej na południe wysunięta gmina województwa. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie kaliskim. Siedziba gminy to Rychtal.
A w przesyłce :
-List
-Pocztówka
Dziękuje :)


3.Natalia Lesz polska piosenkarka i aktorka. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV, Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców oraz Związku Artystów Scen Polskich. Honorowa obywatelka Gruzji.
A w przesyłce :
-Zdjęcie z autografem
Dziękuje :)4.Urząd Miasta i Gminy Górzno  miasto w woj. kujawsko-pomorskim, w powiecie brodnickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Górzno w obrębie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego.
A w przesyłce :
-Informator
-2 Mapy
Dziękuje :)5.Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu nowomiejskiego. Położone jest między Garbem Lubawskim a Pojezierzem Iławskim, nad rzeką Drwęcą.
A w przesyłce :
-Naklejki
-2 Informatory
-Mapa
-Notes
-Zawieszka 
Dziękuje :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz