Witam :) Mam nadzieję że odwiedzający mojego bloga zawitają tu na dłużej :) Moją pasją jest kolekcjonowanie oraz interesuje się kuchniami różnymi,przepisami :D Komentujcie śmiało moje posty :) Chętnych do nawiązanie ze mną kontaktu proszę o wysłanie wiadomości na adres e-mail kaskaroman321@gmail.com

piątek, 10 czerwca 2016

1 Przesyłka In post oraz 4 od Listonosza :)

1.Starostwo Powiatowe w Kłodzku miasto w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu kłodzkiego i gminy wiejskiej Kłodzko. Według danych z 31 grudnia 2012 r. miasto miało 27 997 mieszkańców.
A w przesyłce :
-3 Identyfikatory
-Etui na telefon do przypięcia
-6 Informatorów
-2 Mapy
Dziękuje :)
2.Urząd Gminy Konarzyny  gmina wiejska w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie słupskim.
A w przesyłce :
-5 Informatorów
-Mapa
-5 Pocztówek
-Magnes
Dziękuje :)

3.Biuro Technologiczno - Marketingowe ,,TTM''. maszyny, urządzenia, technologie, receptury spożywcze
A w przesyłce :
-Kalendarz
-2 Naklejki
-Długopis
-Informator
Dziękuje :)4.Urząd Miasta Rawa Mazowiecka  miasto w województwie łódzkim, w powiecie rawskim, położone nad Rawką i jej dopływem Rylką. Była stolicą Ziemi Rawskiej, województwa rawskiego oraz miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie rawskim w 1792 roku
A w przesyłce :
-Informator
-Plan Miasta
Dziękuje :)


5.Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów polski urząd antymonopolowy, obsługujący Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który jest centralnym organem administracji rządowej, działający na podstawie ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów. Organizację Urzędu określa statut nadany, w drodze zarządzenia, przez Prezesa Rady Ministrów godnie z przepisami transakcja podlega zgłoszeniu do urzędu antymonopolowego, jeżeli biorą w niej udział przedsiębiorcy, których łączny obrót w roku poprzedzającym przekroczył 1 mld euro na świecie lub 50 mln euro w Polsce.
A w przesyłce :
-3 Informatory
-Kolorowanka 
Dziękuje :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz